APIE MUS

Mes esame Citroen automobilių servisas Vilniuje, teikiantis kokybišką ir patikimą automobilio priežiūros ir remonto paslaugų spektrą. Mūsų tikslas užtikrinti kiekvieno kliento lūkesčius ir pasitenkinimą mūsų atliktomis paslaugomis. Teigiama klientų patirtis - mūsų prioritetas.


Citroen automobiliai yra išskirtiniai ir reikalauja specialių žinių bei techninių įgūdžių. Dėl šios priežasties mūsų profesionalų komanda sudaryta iš kvalifikuotų specialistų, kurie sugeba atlikti, net ir sudėtingiausią Citroen automobilio remonto darbą, bei suteikti tinkamą automobilio priežiūros paslaugą.


Mes teikiame įvairias skirtingas paslaugas, pradedant: nuo paprastos techninės Citroen automobilio priežiūros iki sudėtingų variklio remonto darbų. Kadangi mūsų komandą sudaro patyrę meistrai kurių specializacija Citroen markių automobiliai,  mes užtikriname, kad kiekvienas Jūsų automobilio gedimo šalinimas bus atliktas itin atsakingai.


Mes esame pasirengę atsakyti į bet kokius Jums rūpimus klausimus ir pasiūlyti geriausius, optimaliausius sprendimo būdus susijusius su mūsų teikiamomis paslaugomis. Jeigu ieškote patikimo ir profesionalaus Citroen automobilių serviso Vilniuje, kreipkitės į mus - CITROEN SPECAI!


 

Registracija
Internetu arba +37066196198

 


Kuo mes išskirtiniai?

  • Apie mus: CITROEN SPECAI - jau daug metų Citroen automobilių savininkai pasitiki mūsų profesionaliu meistriškumu. Mūsų servisas pasižymi aukštu technologiniu pasirengimu ir gilia praktine patirtimi.

  • Mūsų istorija: CITROEN SPECAI - Mūsų specializacija Citroen automobilio remonto ir priežiūros spektre yra didelė. Mes nuolat tobuliname savo žinias ir siekiame suteikti tik geriausias paslaugas savo klientams. Mumis pasitiki.

  • Kodėl pasirinkti CITROEN SPECAI? Mes esame patikimas automobilių remonto paslaugas teikiantis servisas, kurio tikslas - kokybiškai atliktas darbas ir ilgalaikė automobilio eksploatacija. Mūsų augantis klientų ratas rodo mūsų profesionalumą ir atsidavimą darbui. Mes stengiamės atitikti kiekvieno kliento lūkesčius ir pageidavimus.

  • Mūsų vertybės: CITROEN SPECAI yra įmonė, kuri laikosi aukščiausių darbo standartų ir vertybių. Mes visada siekiame suteikti nepriekaištingas paslaugas savo klientams.

  • Mūsų komanda: CITROEN SPECAI - Mūsų meistrai turi aukštą kvalifikaciją ir nuolat mokosi naujausių technologijų. Jų ilgametė  patirtis ir žinios, padeda efektyviai ir greitai išspręsti bet kokias automobilio remonto problemas.

  • Mūsų paslaugos: CITROEN SPECAI siūlo įvairias automobilių remonto bei priežiūros paslaugas, kurios atitinka visų mūsų klientų poreikius. Mes siūlome aukštos kokybės  paslaugas, kurios padeda išlaikyti jūsų Citroen automobilį tvarkingą .

  • Mūsų klientų patirtys: CITROEN SPECAI servisas sukūrė solidžią patenkintų klientų bazę. Jie vertina mūsų teikiamų paslaugų kokybę. Jie dalijasi savo patirtimi ir teigiamais atsiliepimais, kurie rodo, kad mes esame patikima ir profesionali automobilių remonto įmonė.

 

Registracija
Internetu arba +37066196198